3d oyunlar da yerini alan 3 Tekerlekli Bisiklet Yarışı oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > 3 Tekerlekli Bisiklet Yarışı Oyunu

3 Tekerlekli Bisiklet Yarışı Oyunu

3 tekerlekli bisiklet yarışı ile rakiplerinizi geride bırakarak derece yapmaya çalışıyoruz.

3D Oyun Nasıl Oynanır Üç tekerlekli bisiklet yarışı oyununda isminden de anlaşılacağı üzere üç tekerlekli bisikletler bulunuyor. İki tekerlekli bisiklet kullanmayı öğrenememiş olsanız bile bu bisikletler 3 tekerli oldukları için sorunsuzca kullanabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece uygun hız ve çeviklik. Gerektiğinde turboyu devreye alarak rakiplerinize toz yutturarak onları geride bırakabilirsiniz. Bisiklet kullanmak için klavye sağ ve sol yön tuşlarını kullanıyoruz. Turboyu devreye almak için ise Z tuşuna basmamız yeterli olacaktır. Ayrıca oyunumuzun temelinde yer alan keskin dönüşleri yapabilmeniz için ise X tuşunu kullanıyoruz.
Not: Oyunumuz shockwave eklentisi ile çalışan bir oyundur ve oyunu oynayabilmeniz için adobe shockwave player eklentisine ihtiyaç duyulmaktadır. Daha önceden yüklenmiş olması kuvvetle muhtemeldir. Eğer sorun yaşarsanız, eklenti sayfamıza giriş yaparak adobe shockwave güncel indirme linkini kullanabilirsiniz.

Oynama: 33.537 Oyun boyutu: 8.56 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.