3d oyunlar da yerini alan 3D Zombi Evi oyunu Unity 3D Aksiyon Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Aksiyon Oyunları > 3D Zombi Evi Oyunu

3D Zombi Evi Oyunu

3d zombi evinde korku dolu dakikalar sizi bekliyor olacak.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Zombi, silah ve korku kategorileri arasında yer alan ürkütücü bir unity 3d oyun. Oyun zombilerle dolu bir evde geçiyor. Yapmamız gereken evin içerisindeki zombileri tek tek avlamak. Oyun zombileri öldürdükçe farklı bir bölüme geçiyor. Bölüm yenilendikçe zombiler de güçleniyorlar. Mermi bittiğinde ve enerjimiz azaldığında tamamlamak için mermi ve enerji odasına gitmemiz gerekiyor.

OYUN KONTROL TUŞLARI
WASD tuşları ile ilerleyip, mause tıklama ile ateş ediyoruz. W tuşu ile Shift tuşuna aynı anda bastığınızda koşabiliyorsunuz. Bu bazı yerlerde çok işinize yaraycaktır.

Oynama: 56.466 Oyun boyutu: 29.89 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.