3d oyunlar da yerini alan Dinazor Yumurtası Pişirme oyunu 3D Yetenek Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yetenek Oyunları > Dinazor Yumurtası Pişirme Oyunu

Dinazor Yumurtası Pişirme Oyunu

Dinazor yumurtasını al ve kaç, eğer dinazora yakalanmazsan yumurtayı pişir.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Karnı çok acıkmış olan ve yaşadığı yeri dinazorlar ile paylaşmak durumunda kalan mağara adamı, dinazorun yuvasındaki yumurtalardan birini alıp kaçmaya başlar. Tam o sırada anne dinazor yumurtasının alındığını görünce hemen kovalamaca başlar.

Bakalım mağara adamı yumurtayı mağarasına götürüp piririp yiyebilecekmi. Belki mağara adamı dinazorun yemeği olur bu tabiki bizim elimizde.

Üst ok tuşu ile zıplayıp taş ve kütüklerin üzerinden zıplarsınız
Alt ok tuşu ile yuvarlanıp ağaçların altından geçersiniz.

Oynama: 59.405 Oyun boyutu: 3.54 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.