3d oyunlar da yerini alan Özgür Koşu oyunu 3D Spor Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Spor Oyunları > Özgür Koşu Oyunu

Özgür Koşu Oyunu

Özgürce koşu yapıyorsunuz ve önünüze gelen engelleri basitçe geçmeye çalışıyorsunuz.

3D Oyun Nasıl Oynanır Özgür koşu oyunu sayesinde serbestçe koşarak stres atmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunun amacı özgürce koşmak ve engelleri aşmak.

Serbest koşu oyununu oynamak için klavye yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Zıplamak veya tırmanmak gibi şeyleri yapmak için X tuşunu aksiyon tuşu olarak kullanıyorsunuz.

Oynama: 298.281 Oyun boyutu: 1.19 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.