3d oyunlar da yerini alan 3D Taksi Sürücüsü oyunu Unity 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Araba Oyunları > 3D Taksi Sürücüsü Oyunu

3D Taksi Sürücüsü Oyunu

3d taksi sürücüsü olabilmeniz için gerekli eğitimleri yerine getirip taksi şoförü oluyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Oyun yüklendikten hemen sonra "Play Game" butonu ile oyunu başlatıyoruz. Oyun 12 adet bölümden oluşuyor. İlk oyununuz ise ilk bölümden başlayıp bütün bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde taksi park etme, taksi şoförü simülasyonu gibi çeşitli görevler bulunuyor.

Oyun kontrol tuşları olarak, taksi sürme işlemini klavye kontrol tuşları ile gerçekleştiriyoruz. Space (boşluk) tuşu ile el freni kullanabiliyoruz.

Oynama: 63.897 Oyun boyutu: 20.65 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.