3d oyunlar da yerini alan Nissan Juke Drift 3D oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Nissan Juke Drift 3D Oyunu

Nissan Juke Drift 3D Oyunu

Nissan Juke R marka araba deneme sürüşlerine katılın ve aynı zamanda drift yaparak puanları kapın.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Nissan Juke Drift 3D oyun içerisinde Nissan nissan marka ve Juke R model araç kullanılmıştır. Drift, hızlanma ve kendi kendinize yapacağınız yarışı Nissan Juke R araba ile yapacaksınız. Tanıtım amaçlı yapılan bu unity oyunumuzda zamana karşı araba yarışı düzenlenecek. Drift süreniz uzadıkça alacağınız puanlarda aynı doğrultuda artacak. Yarışı kazanıp kazanmadığınızı yarış sonu almış olduğunuz puan ve yarış süreniz belirleyecektir.

Araba Yarışı için kontrol tuşlarınız şöyle; Nissan Juke arabayı klavye yön tuşları ile oynuyorsunuz. R tuşu ile resetleme (sıfırlama) yaparsınız. C tuşu ile kamera görünüm açısını değiştirirsiniz. F tuşu ile araba yarışı oyununuzu tam ekran oynarsınız. M tuşu ile oyun içi duyduğunuz müziği açıp kapatabilirsiniz.

Oynama: 78.560 Oyun boyutu: 13.78 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.