3d oyunlar da yerini alan Tuzaklı Yarış 3D oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Tuzaklı Yarış 3D Oyunu

Tuzaklı Yarış 3D Oyunu

Araba savaşı oyunları arasında yer almayı başaran, başarılı bir shockwave oyun.

3D Oyun Nasıl Oynanır İlgi gören split second bilgisayar oyununun web versiyonu ile karşı karşıyayız. Bilgisayar versiyonu ile karşılaştırıldığında aralarında çok fark olacaktır yalnız kurulum gerektirmeden split second oyununu oynamış ve test etmiş olacaksınız. Eğer oyunu beğenirseniz, ki beğenmeme durumu yok tabiki, oyunun kurulum gerektiren bilgisayar versiyonunu yükleyebilirsiniz.

Oyunumuz çeşitli bölüm ve arabalardan oluşuyor. İstediğimiz arabayı seçip oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Oyun kontrol tuşları ise klavye yön tuşları ile oyunu oynuyoruz. X işaretlerini gördüğümüz zaman X tuşuna basıp rakip arabaları tuzağa düşürüp yavaşlamalarını sağlıyoruz. Bu özelliği kullanırken çok stratejik düşünmeliyiz, aksi halde tuzağa kendi aracımız düşecektir.

Oynama: 24.280 Oyun boyutu: 2.72 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.