3d oyunlar da yerini alan Araba Robotlar oyunu Unity 3D Aksiyon Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Aksiyon Oyunları > Araba Robotlar Oyunu

Araba Robotlar Oyunu

Robot oyunları şehri istila ederler ve bizde düşman araba robotlar ile mücadele veriyoruz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Düşman araba robotlar şehri istila ederler ve bizde düşman robotlara karşı mücadele vereceğiz. Düşman robotlara karşı mücadele verirken yine araba robotları kullanacağız. Robot oyunları arasında yer alan "araba robotlar" oyunu için gerekli olan tuşlar;

Robot kontrol: WASD tuşları
Ateş ve yön kontrol: Mause
Zıplama: Boşluk tuşu

Robot araba kontrolü: W tuşu
Robot araba yön kontrolü: Mause sağ ve sol çevirme
Robot ve araba geçişleri için E tuşunu kullanıyoruz.

Dikkat: Robot oyunları arasında yer alan araba robotlar oyunu 60 MB olduğu için yüklenmesi zaman alacaktır. Lütfen robot oyununun yüklenmesini bekleyin.

Oynama: 311.179 Oyun boyutu: 59.30 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.