3d oyunlar da yerini alan 3D Ralli Savaşı oyunu Unity 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Yarış Oyunları > 3D Ralli Savaşı Oyunu

3D Ralli Savaşı Oyunu

3d ralli savaşı oyunu ile hem rakip arabalarla savaşıyor hemde araba yarışı yapıyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Ralli oyunları arasında yer alan en acımasız ve en tehlikeli ralli yarış oyunu. Bu ralli savaşı yarışında kuralları kendiniz belirliyorsunuz ve ilk hedefiniz oyunu kazanmak oluyor. Yarış esnasında yoldaki puanları toplayıp zirveye yerleşmeye çalışıyoruz. Her bölümün ve yarışın aracı farklı olduğu için araç seçimi yaparken sadece kilidi açık olan araçları seçebeliyoruz.
Ayrıca oyun arayüzü Türkçe olduğu için araba ve yarış özellikleri ile oyun hikayesi hakkında detaylıca bilgiye salip olmuş olacaksınız.

Oynama: 38.102 Oyun boyutu: 28.74 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.