3d oyunlar da yerini alan Tombik ve Arkadaşları 3D oyunu 3D Macera Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Macera Oyunları > Tombik ve Arkadaşları 3D Oyunu

Tombik ve Arkadaşları 3D Oyunu

Tombik ve arkadaşları oyunu ile eğlenceli bir zaman geçirmeye hazır mısınız.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Android cihazlarda çok sevilen ve oynanan tombik ve arkadaşları oyunu, web üzerinden tarayıcınız ile de artık kolayca oynanabiliyor. Tombik ve arkadaşları 3d oyununu ekrana dokunarak değil, klavyeniz yardımı klavye ile oynayacaksınız. Zıplama, eğilme, sağa ve sola dönme işlemlerini klavye yön tuşları ile halledeceksiniz.

Not: Macera içerikli bu oyunumuz unity oyunlar arasında yer alan bir oyundur, oynayabilmeniz için unity eklentisi gerektirir.

Oynama: 59.034 Oyun boyutu: 11.13 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.