3d oyunlar da yerini alan 3D Araba Patlatma oyunu Unity 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Araba Oyunları > 3D Araba Patlatma Oyunu

3D Araba Patlatma Oyunu

Araba savaşı için ayrılmış bir dövüş arenasında arabalarla kıyasıya bir mücadele yaşanıyor.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Miniclip oyunları arasında yer alan ve unity ile üretilmiş aksiyon içeren güzel bir araba oyunu. Çarpışan arabalar arasına girip farkınızı gösterin ve bütün arabaları patlatın.

Oyun Kontrol Tuşları, klavye yön tuşları ile araba kullanıyoruz. Z tuşu turbo, V tuşu kamera açısını değiştiriyor, C tuşu ise dikiz aynası görevi görüyor. X tuşu ile el frenini çekip kayabiliyoruz. P tuşu ile oyunu durdurup devam ettirebiliyoruz.

Oynama: 45.586 Oyun boyutu: 18.30 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.