3d oyunlar da yerini alan 3D Araba Similasyonu oyunu Unity 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Araba Oyunları > 3D Araba Similasyonu Oyunu

3D Araba Similasyonu Oyunu

Cadde trafiğinde çeşitli testlere tabi tutularak 3d araba similasyonu gerçekleştiriyoruz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır 3d simülasyon oyunları arasında yer alan ve içerisinde 3 adet test simülasyon paketi olan güzel bir unity oyun. Fiat Punto ve McLaren SLR olmak üzere iki adet araba seçeneği bulunan oyunda istediğimiz bir tanesini seçip simülasyona başlayabiliyoruz.

Simülasyon paketi içerisinde, trafik lambalarına, hız limitlerine, dönüşlerde sinyal, radar gibi testler bulunuyor ve bütün bu kurallara uymamız gerekiyor. Aksi halde simülasyon içerisinde başarılı olamıyoruz.

Oynama: 135.579 Oyun boyutu: 36.02 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.