3d oyunlar da yerini alan Online Askeri Ordu oyunu Unity 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Online Oyunları > Online Askeri Ordu Oyunu

Online Askeri Ordu Oyunu

Online askeri ordu oyunu ile online (çevrimiçi) oyuncularla silah savaşı yapıyorsunuz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Online oyunlar arasında yerini alan ve unity 3d web player ile üretilen bu oyunu sevceksiniz. Online olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.
Tab tuşu ile online oyuncularla sohbet yapabiliyorsunuz. Oyunu yön tuşları ile oynuyorsunuz. Alternatif olarak WASD tuşlarınıda kullanabilirsiniz. Silah değişimi yapmak için 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 tuşlarını kullanıyoruz.

Oynama: 234.866 Oyun boyutu: 6.22 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.