3d oyunlar da yerini alan Hızlan ve Kazan Araba Yarışı oyunu 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Yarış Oyunları > Hızlan ve Kazan Araba Yarışı Oyunu

Hızlan ve Kazan Araba Yarışı Oyunu

Arabanızın özelliğine bağlı olarak en iyi hıza ulaş ve yarışı kazan.

3D Oyun Nasıl Oynanır Unity 3d oyunlar içerisinde çeşitli kategorilerde yayınlanan ateş tekerlek oyun serisi niteliğindeki "Burnin Rubber Shift" oyunu. Oyunumuz adobe shockwave 11 ile çalışan bir oyundur. Yeni nesil tarayıcılar ile sorunsuz oynayabiliyor olmanız gerekiyor.

Oyun kontrol tuşları olarak, klavye yön tuşlarını kullanıyoruz. Yol üzerinde rastgele eklenmiş nitro ve tamir paketlerini aldığınızda direkt olarak işlem görüyor herhangibir tuşa basmanız gerekmiyor. Araba garajından puan ve oyun durumunuza göre istediğiniz araba ve istediğiniz modifikasyon (renk) yapabiliyorsunuz. Rakip yarışçınızıda siz belirliyorsunuz. Araba yarışı esnasında arabanızın vites durumunuda belirleyebiliyorsunuz. Manuel veya otomatik seçenekleri bulunuyor.

Oynama: 44.578 Oyun boyutu: 15.25 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.