3d oyunlar da yerini alan Toprak Yol Yarışı oyunu Unity 3D Yarış Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Yarış Oyunları > Toprak Yol Yarışı Oyunu

Toprak Yol Yarışı Oyunu

Toprak yol yarışı ile rakip arabalara karşı kıyasıya bir mücadele veriyoruz hemde unity 3d oyun.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Unity 3d eklentisi ile yapılmış yarış oyunları arasındaki toprak yol yarışı oyununu çok seveceksiniz. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunumuzda da unity 3d eklentisi edinmeniz gerekiyor.

Toprak yol yarışı oyununu klavye kontrol tuşları ile oynuyoruz. C tuşu ile araba kamera yönünü belirliyoruz. P tuşu ile 3d oyunu durdurup oyuna tekrar devam edebiliyoruz. Boşluk tuşu fren görevi görüyor.

Oynama: 46.171 Oyun boyutu: 3.61 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.