3d oyunlar da yerini alan Counter Strike 1.5 oyunu Unity 3D Online Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Online Oyunları > Counter Strike 1.5 Oyunu

Counter Strike 1.5 Oyunu

Counter strike benzeri web tabanlı cs portable oyununun efsane olmuş versiyonu.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır Unity 3d oyunlar sitemizde daha önceden yayınladığımız Counter Strike oyununun eski (beta) versiyonudur. Orjinal counter strike oyunu ile neredeyse birebir benzerlikler gösteren sürüm olarak yayınlanmış ve akıllarda öyle kalmıştır. Daha sonraki yenilenen sürümler ile oyun counter strike ile benzerliğini yavaş yavaş kaybetmiştir. Bu nedenle eski versiyon oyunları arayan oyuncular çoğaldığ için CS Portable isimli oyunun 2012 yılında 6u ismiyle yayınlanan versiyonu tekrar yayınlanmış ve kullanıcılara sunulmuştur.

Hatırlatma! Oyun versiyonu eski olduğu için, içerisinde üyelik sistemi bulunmamaktadır. Sadece isim (nick) yazılıp oyuna giriş yapılabilmektedir. Oyun profiliniz bilgisayarınızda geçici olarak tutulacağı için daha sonradan puan kaybı yaşayabilirsiniz.

Oynama: 159.386 Oyun boyutu: 17.59 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.