3d oyunlar da yerini alan Gladyatör Dövüşü oyunu 3D Dövüş Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Dövüş Oyunları > Gladyatör Dövüşü Oyunu

Gladyatör Dövüşü Oyunu

Bir gladyatör dövüşçüsü oluyoruz ve rakiplarimizi yenmeye çalışıyoruz..

3D Oyun Nasıl Oynanır Oyuna play tuşu ile başlıyoruz, karakterimizi seçiyoruz.
Sağ- sol hareket tuşlarıyla karakterimizi yönlendiriyoruz, X tuşu ile rakibimize vuruyoruz, space(boşluk) tuşu özel vuruş yapmak için ve Z tuşu ile de karşı vuruşlara kalkan yapıyoruz.
Gladyatör nedir?
Eski Romada, halkın ve imparatorların eğlenmeleri için tertip edilen oyunlarda, bir birleriyle ölesiye dövüşen yada aslan, kaplan gibi yırtıcı hayvanlarla dövüştürülen kimselere gladyatör denilirdi.

Oynama: 86.219 Oyun boyutu: 2.58 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.