3d oyunlar da yerini alan Sıcak Takip 2 oyunu 3D Araba Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Araba Oyunları > Sıcak Takip 2 Oyunu

Sıcak Takip 2 Oyunu

Sıcak takip oyunu ikinci versiyonu, farklı oyun alanı ve farklı bir grafik ile karşınızda.

3D Oyun Nasıl Oynanır Sıcak takip oyunu sevenler için yapılmış ikinci yani devamı niteliğindeki bir oyun. Oyundaki genel amaç aynı. Polis arabalarından olabildiğince aracınıza hasar vermeden kaçmanız gerekiyor. Sol alt köşedeki haritayı kullanarak hedef bölgeye gitmeye çalışıyoruz.

3d oyunlar arasında yer alan sıcak takip 2 oyununu oynarken kullanacağımız kontrol tuşları ise şöyle; klavye yön tuşları arabayı kullanıyor, X tuşu dikiz aynası, C tuşu el freni, Z tuşu arabayı iki teker üzerinde sürüyor, V tuşu arabayı hasar düzeltme tırına alıyor.

Oynama: 117.992 Oyun boyutu: 1.41 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.