3d oyunlar da yerini alan 3D Askeri Eğitim oyunu Unity 3D Aksiyon Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > Unity 3D Aksiyon Oyunları > 3D Askeri Eğitim Oyunu

3D Askeri Eğitim Oyunu

Unity 3d farkı ile 3d askeri eğitim yapmaya hazırlanın, macera ve aksiyonu hissedeceksiniz.

Unity 3D Oyun Nasıl Oynanır 3d aksiyon kategorisinde askeri eğitim ismiyle yayınladığımız oyunun unity 3d versiyonu ile karşı karşıyayız. 3d askeri eğitim oyununda görsel ve işitsel bir şölen yaşayacaksınız. Askerin sürünme ve koşma sesleri sizi eğitimin içine alacak. Ayrıca oyun içerisi buton ve açıklamaları Türkçe olarak sunuluyor.

Askeri eğitim sırasında hareket tuşu olarak klavye yön tuşlarını kullanıyoruz.
Sürünme vs. gibi aksiyonlar için sağ ve sol tuşlarına bas çek yapıyoruz. Tırmanma ve atlama gibi aksiyon hareketlerini yapmak için X tuşunu kullanıyoruz.

Oynama: 97.112 Oyun boyutu: 20.74 MB Oyun Türü: Unity 3D
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.