3d oyunlar da yerini alan 3D Bar Kavgası oyunu 3D Dövüş Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Dövüş Oyunları > 3D Bar Kavgası Oyunu

3D Bar Kavgası Oyunu

Vahşi batının en meşhur bir barında kavga çıkar ve bizde kasabanın şerifi olarak olaya müdahale ederiz.

3D Oyun Nasıl Oynanır Kendinizi 3d dövüş oyunları arasında yer alan ve vahşi batının en meşhur barında çıkan bu kavga oyunu içerisinde bulacaksınız.

Oyun kontrol tuşları, Z uşu kalkan, X tuşu yumruk, C tuşu nesneleri tutup atmak, boşluk tuşu ise özel bir hareket ile etraftaki insanları dağıtır.

Macera ve aksiyon dolu bu oyunumuzda dövüş sahnelerini kişiselleştirip oyunu maksimum seviyede eğlenceli hale getirebiliriz.

Oynama: 82.015 Oyun boyutu: 2.82 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.