3d oyunlar da yerini alan Kış Olimpiyatları oyunu 3D Spor Oyunları kategorisinde kayıtlıdır.
3D Oyunlar > 3D Spor Oyunları > Kış Olimpiyatları Oyunu

Kış Olimpiyatları Oyunu

Bu oyun beş bölümden oluşuyor bu bölümleri birincilikle bitirmeye çalışıyoruz..

3D Oyun Nasıl Oynanır Kayak bölümünde ok tuşları ile kayıyoruz ve direklerin arasından geçmeye çalışıyoruz.
Hız pateni bölümünde X tuşu ile hızlanıyoruz.
İniş bölümünde ok tuşlarıyla kayıyoruz ve Z tuşu ile çömelerek hızlanıyoruz.X tuşu ile ateş ediyoruz ve klavye yön tuşları ile nişan alıyoruz, yalnızca 5 atış hakkımız var.
Tepeden atlama bölümünde yüksek kalkış hızı için X tuşuna basıyoruz, dengenizi korumak için işaretçiyi yeşil merkezde yön tuşlarıyla tutuyoruz.
Yokuş aşağı kayak bölümünde yön tuşlarıyla kayıyoruz ve Z tuşu ile çömelerek hızlanıyoruz.

Oynama: 80.410 Oyun boyutu: 4.41 MB Oyun Türü: Shockwave
Benzer Unity 3D Oyunlar
Puanı Yüksek 3D Oyunlar

Unity 3d oyunlar
Sitemizde yayınlanan "3d oyunlar" çeşitli oyun üreten sitelerden seçilerek derlenmiştir. 3d oyunlar Adobe Shockwave eklentisi ile Unity 3d oyunları ise Unity3D eklentisi ile çalıştırabilirsiniz. Oyun için gerekli olan eklentiler bilgisayarınızda yoksa yada güncel değilse 3d oyunlar oynanamaz. Bu durumda 3d oyunu açabilmeniz için aşağıdaki logoya tıklayarak güncelleme yapıp 3d oyunları sorunsuz oynayabilirsiniz. Unity3d oyunlar için gerekli olan en az sistem özellikleri oyunlarda belirtilir. Sitemizi ziyaret eden oyuncular gizlilik politikası nı kabul etmiş sayılırlar. Sitemizde güncel unity 3d oyunlar yanı sıra shockwave oyunlar ve 3d flash oyunlar da yer alır. Sitemizi ilgilendiren konularda bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfamızı kullanınız.